Projekční kancelář realizuje Vaše sny

Hledáte projekční kancelář, která Vám vypracuje kvalitní projekt za sympatické ceny? Spolehněte se na Hanspaulské stavitelství s.r.o. Naše projekční kancelář Vám vyhotoví kompletní projektovou dokumentaci k vaší stavbě. Naše projekční kancelář má velmi mnoho zkušeností a bohaté reference. Vypracujeme Vám kompletní podklady pro výstavbu i pro řízení s úřady i pro vyřízení hypotéky.

Pokud máte vlastní nápady na celkové dispozice Vašeho vysněného domu, rádi budeme s Vámi spolupracovat, abychom dokázali realizovat Vaše požadavky a přání. Práce naší projekční kanceláře na vypracování dokumentace Vašeho rodinného domu je ztvárněním Vašich představ, požadavků, ale také finančních možností. Vlastní projektové přípravě je nutné věnovat dostatek času.

Kontaktujte nás, naše projekční kancelář se Vám ráda přizpůsobí při plnění Vašich snů.

Projekční kancelář – šetříme Vaše náklady

Veškerá dokumentace vypracovaná naší projekční kanceláří Vám při realizaci stavby šetří finanční prostředky. Základem pro vypracování kvalitní projektové dokumentace je vždy dostatečná znalost pozemku určeného pro výstavbu, napojovací body inženýrských sítí, ale také podmínky stanovené územním plánem či územním rozhodnutím v lokalitě stavby.

Projekční kancelář pracuje podle Vašich představ

Můžete do naší projekční kanceláře přijít i s vlastním návrhem či představou projektu rodinného domu. Takto připravené podklady odborně posoudíme, s Vámi konzultujeme a případně po naší vzájemné dohodě upravíme v návaznosti na platné předpisy a právní úpravy, na statiku a ekonomiku stavby a také ekonomiku celého provozu.

Další variantou je vypracování studie stavby naší projekční kanceláří na základě Vašich požadavků a podmínek:

  • Rozsah přípravné a prováděcí projektové dokumentace

  • Architektonické studie

  • Investiční záměry

  • Projektová dokumentace pro územní řízení

  • Projektová dokumentace pro stavební povolení

  • Projektová dokumentaci pro realizaci stavby

  • Dokumentace skutečného provedení

Naše Inženýrská činnost Vám provede komplexní projektovou přípravu projektů, včetně územního a stavebního řízení. Pokud máte jakékoli dotazy, ohledně Vaší spolupráce, či součinnosti s naší projekční kanceláří, neváhejte a kontaktujte nás, rádi s Vámi vyspecifikujeme to nejlepší řešení.