Stavební reference

Dvojdomek v Podolí
Dvojdomek v Podolí
 
Rekonstrukce a přístavba poloviny dvojdomku v Podolí. Dům byl prováděn ve vyšším standartu a je pefektně dospozičně vyřešen. Byla postavena nová přístavba ze systému porotherm s betonovými stropy, nová střecha na celém domě a celkové zateplení domu z sotačního programu "Zelená úsporám".
Prvorepubliková vila v ulici Na Pískách - Hanspaulka
Prvorepubliková vila v ulici Na Pískách - Hanspaulka
 
Jde o totální rekonstrukci prvorepublikové vily v ulici Na Pískách na Hanspaulce. Kvůli špatnému stavu domu před rekostrukcí nezůstal v domě kámen na kameni. Rekonstruoval se krov, střecha, stropy a suterén musel být odvlhčen. Nakonec byl dům kompletně zatplen z dotačního programu "Zelená úsporám". V budoucnu k vile ještě přibyde elegantní dvougaráž.
Dům s hospodou na Malešickém náměstí
Dům s hospodou na Malešickém náměstí
 
Rekonstrukce domu s hospodou na Malešickém náměstí. Jednalo se o poměrně složitý projekt, kde se část domu s půdorysem tvaru L zdemolovala, poté se nově vystavila a část s restaurací se plně zrekonstruovala. Na celém domě byl pak proveden nový krov a nová střecha. Perličkou je, že po celou dobu rekonstrukce byla střední část dispozice podkroví obývána a nesměla se jí rekonstrukce jakkoliv dotknout. Nyní v domě bydlí rodina investora, která novou restauraci Malešický mikropivovar provozuje a nabízí výborné jídlo a mnoho skvělých piv. Přijďte ochutnat!
Novostavba nízkoenergetického high-tech domu
Novostavba nízkoenergetického high-tech domu
 
Novostavba nízkoenergetického high-tech domu, který je nabitý perfektně fungujícími moderními technologiemi. Je postaven v sestému Porotherm, zateplen minerální vatou, střecha je z profilů Lindab.
Dům Chodov
Dům Chodov
 

Jedná se novostavbu nízkoenergetického domu. Na jeho místě stála původně polovina dvojdomu, který jsme pro špatný technický stav zbourali. Nový nízkoenergetický dům je postaven železobetonové desce, zdivo je z tvárnic Porotherm Profi, lepených na tenkovrstvou maltu. Zdivo je pak zateplené 200 mm fasýdního polytyrenu. Strop i střecha je železobetonová. Střecha je zateplena 40 - 80 cm polyterenu a je na ní fóliová hydroizolace s násypem z praného kameniva.


Nástavba Na Pískách - Hanspaulka
Nástavba Na Pískách - Hanspaulka
 
Jedná se o revitalizaci celého domu a vestavbu obytného podkroví. Celá stavba byla zásobována vnějškem přes lešení, protože se v domě po celou dobu stavby bydlelo.
Dům Praha 4 - Náměstí gen.Kutlvašra
Dům Praha 4 - Náměstí gen.Kutlvašra
 

Předmětem zakázky byla oprava a nátěr fasády celého domu, aby vypadal tak jako v době jeho výstavby. Byly měněny parapety a bylo repasováno původní ocelové zábradlí balkónů. Jedná se o sedmipatrový bytový dům z první republiky. Dům průběžně po bytech rekonstruujeme s ohledem na migraci nájemníků.


 Stavební servis pro Ballymore Properties a.s.
Stavební servis pro Ballymore Properties a.s.
 

Průběžné udržovácí práce objektů Václavské Náměstí 15, Panská 8 a 10, Na Příkopě 19


Dům Kačerov
Dům Kačerov
 

Novostavba moderního domu byla provedena po demolici stávajícího dělnického domku, který stál na pozemku. Po značném objemu zemních prací byla započata hrubá monolitická železobetonová stavba suterénu, který byl navržen z vodostavebního betonu tak, aby nebylo nutné provádět hydroizolace.


Dům Čakovice
Dům Čakovice
 

Dům vystavený za první republiky by zásadně rekonstruován a byla realizována půdní vestavba. Dům měl velké problémy s vlhkostí v přízemí a především v suterénu.


Dům Horní Počernice
Dům Horní Počernice
 

Jedná se o totální rekonstrukci vesnického domu s přístavbou a půdní vestavbou. K domu byla směrem do dvora provedena přístavba technického zázemí budovy. Dům byl původně ve dvacátých letech postaven zcela bez izolací, což se podepsalo na velmi vysokém stupni prosolení stávajícího zdiva.


Dům Vonoklasy
Dům Vonoklasy
 

Novostavba High-tech domu byla prováděna dle projektu renomovaného architekta, který na celou stavbu pečlivě dohlížel. Jedná se velmi moderní dispoziční řešení, kdy jsou v přízemí 2 různé úrovně podlahy, které dělají interiér funkčně i vizuálně velmi zajímavý.


Dům Roztoky
Dům Roztoky
 

Novostavba byla provedena jako stavba na klíč od projektu přes projednání až po realizaci. Jedná se o dvougenerační moderní dům, který plně zapadá do okolní zástavby. Jedná se o klasickou stavbu ze systému Porotherm s betonovými stropy.


Fruitisimo Myslbek
Fruitisimo Myslbek
 

Stavba obchodní jednotky v Paláci Myslbek v ulici Na Příkopě bylo provedena jako komplexní dodávka včetně všech profesí za přísné kontroly představitelů obchodního centra.


Dům Horoměřice
Dům Horoměřice
 

Novostavba nízkoenergetického domu na půdorysu 64 m2. Dům je postaven ze systému Porotherm, má železobetonové stropy, je zateplen zateplovacím systémem Baumit, má plastová šestikomorová okna a úsporné podlahové vytápění.


Dům Hostivice
Dům Hostivice
 

Novostavba většího rodinného domu byla provedena na přání investora ze systému KM Beta a řádně zateplena. Dům má podlahové vytápění v kombinaci s kondenzačním kotlem, což mu poskytuje výbornou tepelnou pohodu.


Dům Loděnice
Dům Loděnice
 

Novostavba bungalovu byla provedena jako stavbu na klíč za plné důvěry investora, kdy nám předal pozemek a převzal si až hotový dům. Jedná se o jednoduchou nízkonákladovou stavbu ze systému Porotherm, která je zastřešena sbíjenými dřevěným vazníky, tudíž odpadla podstatná finanční položka za strop.


Sanace bytového domu
Sanace bytového domu
 

Bytový dům vykazoval značné vlhkostní poruchy v suterénu. Vlhkost se šířila do společných prostor domu a obtěžovala obyvatelé. Byla provedena vlhkostní sanace, která spočívala v provedení drenáží kolem budovy a vytvoření zpevněných vyspárovaných ploch na pozemcích kolem domu ze zámkové dlažby. V nejbližší době se plánuje komplexní zateplení domu s použitím dotací z programu Zelená úsporám.


Dům Praha 6 - Baba
Dům Praha 6 - Baba
 

Jedná se přístavbu původního řadového domu a rekonstrukci stávající části. Úkolem bylo, provést přístavbu a totálně zrekonstruovat stávající dům tak, aby po celou dobu výstavby mohla 1 rodina dům obývat. Stávající dům byl postaven kvalitně, měnily se pouze povrchy konstrukcí, rekonstruovala se plochá střecha a celek se potom zateploval. Přístavby domu je postavena železobetonové desce, zdivo je z tvárnic Porotherm P+D. Celý dům byl pak zateplen 120 mm fasádního polytyrenu. Strop i střecha je železobetonová. Střecha je plochá, dobře zateplena a spád je proveden pomocí polystyrenových spádových klínů.