Stavby - postavíme Váš dům

Hledáte někoho, kdo Vaše stavby provede opravdu kvalitně, v termínu a za nízké ceny od projektu, až po realizaci? Spolehněte se na korporaci firem Hanspaulské stavitelství s.r.o., Steiner-Projekty, a J&C Dipos. Nabízíme Vám výběr ze široké škály projektů rodinných domů. Nabídka staveb je složena od domů ekonomických až po domy nadstandardní a její rozsah jistě uspokojí každého z Vás, ať máte jakkoli vysoké nároky.

Kontaktujte nás, budete mít stavby, jaké jste vždy chtěli mít.

Stavby podle Vašich přání

V našem katalogu projektů rodinných domů naleznete několik typových staveb, které dobře poslouží pro Vaši inspiraci a zároveň jako podklad pro další jednání. Tyto stavby samozřejmě můžete i objednat. Každý z Vás je jiný a má také jiné nároky na vzhled a uspořádání domu. Na základě Vašich požadavků budou stavby takové, aby odpovídaly všem Vašim představám a požadavkům

Při projekci stavby je důležitá úzká spolupráce mezi Vámi a naší projekční kanceláří, jedině tak bude nejlépe odpovídat Vašim představám. My k nim přidáme odborné znalosti a zkušenosti. Důležité je, aby Vám Váš nový dům plně vyhovoval, cítili jste se v něm příjemně a byl pro Vás tím pravým originálem. Naší snahou není Vám jen prodat stavbu domu. Snažíme se pomoci naplnit Vaše představy o budoucím bydlení a být Vám partnerem při tomto významném kroku, třeba Vám i zajistit hypotéku.

Vysoká kvalita prováděných staveb

Všechny naše stavby jsou vysoké odborné kvality a poskytujeme Vám na ně veškeré záruky. Kvalitní projekt Vám zaručuje minimalizaci rizik při výstavbě, která bývají příčinou nárůstu cen stavebních prací. Všechny naše stavby jsou navrženy tak, aby bylo jejich provádění snadné a bez zbytečných komplikací. Doporučujeme stavby zděné.

Stavby jsou navrženy z osvědčených materiálů na našem trhu tak, aby vyhovovaly všem evropským normovým požadavkům. Prověřené materiály, projekční činnost a technologie staveb Vám zaručují kvalitu zhotoveného díla. Vyhnete se tak případným následným vadám, které uměle prodražují stavbu. Kompletní projektovou dokumentaci Vám dodáme v krátké a předem domluvené lhůtě.

Výhody našich staveb

Výhodou našich typových stavebních projektů je jejich nízká cena spojená s vysokou odbornou kvalitou a nadstandardním rozsahem výkresové dokumentace. Dodávané stavby jsou tzv. jednostupňové projekty včetně všech dílčích instalací. Podle takovéhoto projektu lze stavby bez problémů vystavět.

Na rozdíl od velkých společností, je každá naše stavba originál. V ceně stavby jsou zahrnuty nejen typové projekty, ale i veškeré změny v dispozici, které si budete přát. Rovněž projekt usazení do domu na pozemek a připojení domu na všechny sítě. Veškeré stavby je naše firma Hanspaulské stavitelství s.r.o. schopna po vyhotovení cenové nabídky zrealizovat.

Kontaktujte nás, Vaše stavby budou levné a špičkově provedené.